„Motocyklový svět na 1. adrese”
Motocentrum Vrbovka Praha

Jak se k nam dostanete

Největší pražské motocentrum VRBOVKA, s rozlohou 6 500 m2 se nachází v Praze 4, v ulici Vrbova, poblíž Jižní spojky a Barrandovského mostu.

Jak se k nám dostanete autem:

Z Jižní spojky směrem od Smíchova:
Sjeďte těsně za Barrandovským mostem vpravo, směr Braník - Podolí. Na světelné křižovatce pod sjezdem odbočte vpravo do ulice Modřanská (směr Podolí) a na příští světelné křižovatce odbočte opět do prava, do ulice Branická. Dále pokračujte stále po hlavní silnici. Motocentrum se nachází po levé straně v kopci, cca 500m za dálničním podjezdem.

Z Jižní spojky směrem od Brna:
Z D1 odbočte na Jižní spojku směr Krč. Za čerpací stanicí OMV (třetí v pořadí od sjezdu z D1) sjeďte směr Modřany - Braník - Centrum. Na světelné křižovatce odbočte vpravo, směr Podolí - Centrum. Až na druhé světelné křižovatce odbočte opět vpravo a pokračujte stále po hlavní silnici až dorazíte k motocentru. Motocentrum se nachází po levé straně v kopci, cca 500m za dálničním podjezdem.

Od Thomaerovy nemocnice (stará Benešovská):
U nemocnice odbočte vlevo, do ulice Zálesí. Pokračujte stále rovně až k čerpací stanici OMV. Za ní odbočte vpravo, do ulice Novodvorská. Stále jeďte po hlavní silnici okolo nákupního centra Novodvorská Plaza až do ulice Vrbova. Motocentrum se nachází po pravé straně za druhou zatáčkou.

Jak se k nám dostanete MHD:

Ze stanice metra (B) Smíchovské nádraží:
Autobusovou linkou 196, 197 (výstupní zastávka Ve studeném)

Ze stanice metra (C) Kačerov:
Autobusovou linkou 196 (výstupní zastávka Vrbova)

Zobrazit Bikecentrum VRBOVKA na mapě

© 2005 - 2024 Bikecentrum VRBOVKA - Vrbova 19, Praha 4 - Braník | Všechna práva vyhrazena.
Vyrobilo studio WEBB Creative.